Fiat Professional PARTNER KATOWICE Fiat Professional PARTNER KATOWICE
       
Chrysler Dodge Fiat Jeep Lancia  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 













Serwis mechaniczny


     



 
 

Obsługujemy marki FIAT, LANCIA, JEEP, CHRYSLER, DODGE

Profesjonalny serwis dysponuje 14 stanowiskami z pełnym wyposażeniem komputerowo diagnostycznym, gdzie wykonuje się:


To warto wiedzieć:

  • Uzgadniamy z Klientem koszt naprawy w czasie przyjęcia pojazdu
  • Stosujemy niższe stawki RBH dla aut starszych niż 3 lata o 30%, 5 lat o 40%
  • Stali Klienci otrzymują rabaty
  • Na wszystkie naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych lub rekomendowanych zamienników udzielamy 12-miesięcznej gwarancji
  • Przy długotrwałych naprawach użyczamy samochód zastępczy
  • Akceptujemy karty płatnicze
  • Istnieje możliwość kredytowania kosztownych napraw

Katowice

Bytom

Doradca Serwisowy
Damian Koczy
tel. 32 202 7003 wew. 120
d.koczy@fiat-partner.pl

Doradca serwisowy
Mirosław Pysiewicz
tel. 32 280 6565 wew. 120
m.pysiewicz@fiat-partner.pl

Doradca Serwisowy
Jakub Kubiak
tel. 32 202 7003 wew. 120
j.kubiak@fiat-partner.pl

 

Doradca Serwisowy
Piotr Mol
tel. 32 280 6565 wew. 120

Technik Ekspert Dealera
Krzysztof Sznepka
tel. 32 202 7003 wew. 126
 k.sznepka@fiat-partner.pl

Technik Ekspert Dealera
Arkadiusz Turla
tel. 32 280 65 65 wew.120
serwis_bytom@fiat-partner.pl

Szef serwisu KATOWICE
Dariusz Zawartka
tel. 32 202 7003 wew. 122
d.zawartka@fiat-partner.pl

Szef serwisu BYTOM
Janusz Langner
tel. 32 280 6565 wew. 120
j.langner@fiat-partner.pl

 

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
    • samochód zastępczy na czas trwania naprawy
  • centrum Zgłaszania i Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
    • bezgotówkowe rozliczenie napraw powypadkowych
  • serwis klimatyzacji
  • wymianę opon i wyważanie kół w samochodach osobowych i dostawczych
  • montaż urządzeń antywłamaniowych
  • całodobowa pomoc drogowa
  • przeglądy rejestracyjne - Stacja Kontroli Pojazdów
  • sprzedaż oryginalnych częsci zamiennych i akcesoriów
  • Kartę Stałego Klienta (rabaty na części i robociznę)
  • stałe i fachowe doradztwo ze strony personelu.
  • Dbamy o twoje auto
     

 
 
PARTNER JAROSŁAW PĄCZYŃSKI I WŁADYSŁAW PUCZKA SP.J.

KATOWICE
KOŚCIUSZKI 261
40-690 KATOWICE
Tel.: (32) 2027003 wewn. 180
e-mail

Sprawdź jak dojechać!

BYTOM
STRZELCÓW BYTOMSKICH 40B
41-902 BYTOM
Tel.: (32) 2806565 wewn. 130
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies